Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kontaktujte Jaromíra Strnada - kandidáta do senátu

14. 9. 2010

Milí spoluobčané,

strnad.jpgjiž dvanáct let nás nezastupoval v Senátu člověk, který by v našem regionu žil nebo který by důvěrně znal jeho problémy.

Člověk, který by společně s komunálními představiteli jednotlivých měst a obcí hledal řešení těchto problémů a hájil skutečné zájmy lidí, kteří v něm žijí. To se musí změnit. Jsem přesvědčený, že občané by měli mít možnost být se svým senátorem v úzkém kontaktu, měli by znát jeho názory a politické postoje a měli by mít i možnost se na něho obracet se svými starostmi. Taková je moje představa o práci politika.

Jako místostarosta Čáslavi jsem se o to v uplynulých osmi letech snažil. Těší mne, že toto úsilí má své konkrétní výsledky, například i v řadě dokončených stavebních projektů, které dobře slouží široké veřejnosti nejenom v Čáslavi.


Ucházím se dnes o Vaši důvěru v senátních volbách i proto, že chci nadále s plným nasazením a znalostí našeho regionu pokračovat ve své práci. Jsem totiž přesvědčený, že politika musí být skutečnou službou lidem.
Vzhledem ke své dlouholeté praxi v komunální politice vím, jak je důležité naslouchat občanům, vnímat jejich každodenní starosti a problémy a snažit se společně s nimi nacházet vhodná řešení. Proto jsem přijal nabídku kandidovat do Senátu. Proto Vám nabízím své zkušenosti, schopnosti a plné osobní nasazení a velmi si vážím Vaší podpory.

 Co budu prosazovat:

  • úzkou spolupráci s komunálními politiky v celém regionu
  • zachování dopravní obslužnosti ve stávajícím rozsahu
  • zachování dostupnosti zdravotní péče občanům v současném rozsahu a kvalitě
  • podporu mladých rodin a seniorů
  • podporu realizace protipovodňových opatření v záplavových oblastech Posázaví

Máte možnost mě přímo kontaktovat prostřednictvím e-mailu : radnice@meucaslav.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář